współpraca

Współpraca w zakresie pożyczek pod zastaw nieruchomości
Korzyści ze współpracy

Dzięki realizacji pożyczek dla Państwa klientów Wasza firma może liczyć na realizację założonych planów i targetów finansowych. W zakresie współpracy oferujemy i dajemy możliwość na wzrost konkurencyjności Państwa firmy na Polskim rynku, a co za tym idzie również wzrost sprzedaży oraz możliwość dystrybucji w Państwa firmie produktów finansowych takich jak pozabankowe pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości.


Realizowane przez nas rozwiązania finansowe

  • pożyczka dla osób zadłużonych posiadających zajęcia komornicze,
  • pożyczka pod zastaw nieruchomości bez weryfikowania jakichkolwiek baz oraz bez dochodu,
  • możliwość spłaty hipoteki bankowej oraz wypowiedzianych kredytów,
  • możliwość spłaty obciążeń wpisanych w hipotekę przez ZUS i US,
  • możliwość pełnej konsolidacji chwilówek i innych pożyczek pozabankowych,
  • pożyczki i kredyty dla osób prowadzących działalność lub spółkę,
  • pożyczka pozabankowa dla rolników bez weryfikacji bik oraz dokumentacji z krus.

Obsługujemy klientów z całej Polski. Priorytetem są dla nas klienci z większych miast: Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin, Sosnowiec, Katowice, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Bydgoszcz co związane jest z większą płynnością nieruchomości. Realizujemy także pożyczki dla mieszkańców z terenów wiejskich. 


Prowizja i sposób wynagradzania pośrednika

Część stałą prowizji (do 5% od kwoty netto) zapewniamy dla pośrednika "blokując" ją na akcie notarialnym podczas podpisywania umowy pożyczki przez klienta. Dodatkowa prowizja (do 10%), umówiona wcześniej przez pośrednika finansowego z klientem zostaje pobrana z kwoty pożyczki do wypłaty w formie "dyspozycji wypłaty", której na umowie dokonuje klient poprzez odpowiedni zapis w umowie. Prowizja może zostać przekazywana na konto należące do pośrednika lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Wypłata prowizji następuje w dniu uruchomienia środków dla klienta najczęściej w kolejnym dniu roboczym po podpisaniu umowy. Umożliwiamy także pobranie prowizji bezpośrednio od klienta w dniu podpisania umowy bezpośrednio gotówką.


Realizacja i przebieg sprawy

Oferujemy szybką i sprawną obsługę otrzymanych tematów. Decyzja dla pośrednika o możliwości uzyskania przez klienta pożyczki oraz szczegóły oferty przekazujemy najczęściej w ciągu 24 godzin. Pośrednik otrzymuje wszystkie informacje potrzebne do realizacji sprawy i zestawienie dokumentów wymaganych do podpisania umowy pożyczki. Ciekawym rozwiązaniem, jakie wprowadziliśmy w ostatnim czasie to automatyczne powiadamianie na numer telefonu zarejestrowany w naszym systemie, a także powiadomienia e-mail dotyczące bieżącej sytuacji z wprowadzonym wnioskiem. Serdecznie zapraszamy pośredników, firmy pośrednictwa kredytowego oraz osoby fizyczne ze sprawami wymagającymi szybkiej realizacji wypłaty pożyczki dla Państwa klientów.


System Realizacji Spraw - wniosek SRS®

Podstawowym elementem, którego wymagamy od pośrednika, jest wypełniony prawidłowo wniosek o pożyczkę dla swojego klienta. Każdy wniosek otrzymuje swój indywidualny numer np.: PP/17/022. Wniosek pozwala nam na podjęcie szybkiej decyzji oraz skutecznej analizy i przedstawienia oferty pożyczki w jak najkrótszym czasie. Pytania oraz informacje zawarte we wniosku są bardzo istotne do prawidłowej oceny ryzyka kredytowego oraz wyceny nieruchomości. Całość wniosku, którą analizujemy, ma ostateczny wpływ na decyzję o przyznaniu pożyczki, maksymalnej kwoty pożyczki oraz przygotowanie zestawienia wymaganych dokumentów, które potrzebne będą do podpisania umowy pożyczki. Dzięki informacjom zawartym we wniosku jesteśmy w stanie przedstawić realną dla klienta propozycję pożyczki dopasowaną do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Pośrednik ma możliwość śledzenia statusu sprawy przekazanej do realizacji. Otrzymuje on informacje wysyłane automatycznie przez system na podany numer telefonu oraz wiadomości e-mail.


Pośrednik kredytowy - definicja oraz zakres praw i obowiązków wynikający z ustawy o kredycie konsemenckim.