kredyty bankowe

kredyty bankowe dla zadłużonych
Kredyty gotówkowe z uproszczoną procedurą weryfikacyjną przeznaczone są dla osób, które nie mają możliwości uzyskania kredytu bezpośrednio w placówce bankowej. Nasza propozycja pomoże w uzyskaniu tego typu kredytu. Procedura analizy wniosku klienta opiera się najczęściej na weryfikacji informacji na "oświadczenie". Ten sposób badania zdolności kredytowej pożyczkobiorcy pozwala skutecznie ominąć część negatywnych informacji zawartych w bazach bankowych bik i innych jak big. Analityk ocenia zdolność klienta na podstawie wpisów we wniosku oraz (co najważniejsze) źródła dochodu klienta. Pozostałe kwestie związane z nieterminową obsługą kredytów, zaległościami ratalnymi czy statusami typu "odzyskany" mają mniejszy wpływ na decyzję o przyznaniu kredytu i są brane pod uwagę w drugiej kolejności. Bardzo często aktualna sytuacja finansowa klienta i jego dochód jest wystarczającym elementem na podstawie, którego zatwierdzana jest wypłata kredytu.

Bardzo ważnym elementem prawidłowego złożenia wniosku jest poinformowanie nas o tym, kto, kiedy i który wniosek wypełnił. Pozwala nam to na skuteczną metodę informacji pomiędzy nami a bankiem, w którym został złożony wniosek.

Po wypełnieniu wybranego wniosku skontaktuj się z nami za pomocą e-mail lub sms podając Imię i Nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz datę i numer wniosku, który wypełniłeś. Dzięki temu będziemy z Tobą w stałym konacie i będziemy mogli w odpowiednim momencie pomóc w zakresie komunikacji.
Wybierz opcję wniosku:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=200685b69ef0ca63a2f8e1a594ea507e&etykieta_=CORPORATE_OK

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=6f787eb301ecbfd4648accb0977b3a2c&etykieta_=LINK_CORPORATE

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=14de0d0d93fd9664ce6f734ade923c86&etykieta_=LINK_CORPORATE